Our mission is to ensure the generation of accurate and precise findings.

GET UPDATE

Please enter subscribe form shortcode


Dział Analityczny
 eSmoking Institute oferuje kompleksową usługę badań w obszarze e-liquidów. Laboratorium rozwija metody analityczne oraz techniki zgodnie z normą ISO 17025:2018. Jesteśmy jednostką badawczą wykonującą rocznie ponad 15000 analiz na zawartość nikotyny i innych składników e-liquidów oraz aerozoli z e-papierosów.

Nasze metody badawcze oparte są na technikach:

Laboratorium zajmuje się również analizą aerozoli powstających podczas odparowywania płynu nikotynowego za pomocą e-papierosów. Do tego celu posiadamy specjalnie przystosowane palaczboty służące do tworzenia pułapkowania aerozolu, który następnie analizowany jest pod kątem obecności wszystkich składników.

                                                                 


Dział Rozwoju Aromatów i Płynów Nikotynowych eSmoking Institute
powstał w roku 2014 i od tego czasu jego głównym zadaniem jest tworzenie receptur dla nowych produktów (w systemach zamkniętych i otwartych) a także modyfikacja już istniejących. Rozwijane produkty trafią do globalnego portfolio grupy BAT. W zakresie działalności jest także część badawcza, aby zapewnić jak najwyższą jakość produktu każdy płyn nikotynowy przechodzi szereg testów przed dopuszczeniem do produkcji poczynając od badań stabilności poprzez testy starzeniowe. Zgodnie z założonymi standardami każdy produkt przechodzi proces kwalifikacji, przygotowywanie dokumentacji projektowej dla nowych produktów to także część odpowiedzialności działu. Oprócz projektów związanych z nowymi produktami dział rozwoju aromatów i płynów nikotynowych zajmuje się poszerzaniem metod testowania produktów a także wsparciem innych działów w zakresie przygotowania próbek. Ścisła współpraca z działami: jakości, produkcji, marketingu, zgodności pozwala stworzyć produkt, który sprosta wymaganiom klienta przy utrzymaniu wysokich standardów.


Dział Bezpieczeństwa i Zgodności Produktu eSmoking Institute
jest jednostką odpowiedzialną za zapewnienie zgodności produktów z najnowszymi standardami oraz normami. Zespół Specjalistów ds. Bezpieczeństwa i Zgodności Produktu na bieżąco monitoruje zmiany i aktualizacje międzynarodowych przepisów oraz dba o to, aby produkty oferowane klientom spełniały wszelkie wymagane kryteria, a produkt był całkowicie bezpieczny dla użytkownika.

Głównymi obszarami, które wchodzą w zakres odpowiedzialności działu są:


Dział Panelu sensorycznego eSmoking Institute
jest jednostką odpowiedzialną za koordynacje oraz przeprowadzanie paneli sensorycznych zgodnie z metodologią. Nasi paneliści pod ciągłym czujnym okiem Lidera panelu nieustannie się szkolą w zakresie analizy sensorycznej produktów. Dzięki temu, produkty, które oferujemy klientom spełniają ich oczekiwania. Dodatkowo jesteśmy odpowiedzialni za stałe utrzymywanie wysokiego poziomu jakości sensorycznej produktów już występujących na rynku. Stosowane przez nas obecnie metody badawcze, czyli Tetrad i Difference from Control (DFC) należą do kategorii metod różnicowych i skupiają się na poszukiwaniu i opisywaniu różnic pomiędzy próbkami.


Dział Samples HUB
zajmuje się importem, eksportem oraz wewnątrzwspólnotowym przemieszczaniem próbek do badań stanowiących wyroby akcyzowe na potrzeby globalne grupy BAT oraz innych towarów na potrzeby produkcyjne i badawcze. Podczas procesów przywiązujemy dużą wagę przede wszystkim do spełnienia wszelkich wymagań prawnych dotyczących szczególnych warunków transportu, a także kwestii celno-skarbowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.