Our mission is to ensure the generation of accurate and precise findings.

GET UPDATE

Please enter subscribe form shortcode

Zespół eSmoking Institute

Marcin Kozłowski

CEO eSmoking Institute

Ukończył studia na wydziale Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej oraz studia podyplomowe z Rachunkowości i Podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pracuje w eSmoking Institute od 2013 roku. Początkowo był odpowiedzialny za budowę fabryki płynów nikotynowych eSmoking Liquids oraz współtworzył powstanie eSmoking Institute – ośrodka badawczo – rozwojowego, gdzie od 2014 roku pełni funkcję członka zarządu oraz Dyrektora działu R&D.

Dr Błażej Duda

Kierownik Działu Analitycznego

Ukończył studia doktoranckie na Jacobs University Bremen w Niemczech z wyróżnieniem summa cum laude w dziedzinie chemii specjalizującej się w chemii fluoro- i fosforoorganicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w walidacji nowych metod analitycznych zgodnie z zasadami Good Laboratory Practice i ISO 17025.

Katarzyna Strzelczyk

Kierownik Działu Rozwoju Aromatów i Płynów

Studiowała na Politechnice Poznańskiej oraz Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach Ochrona Środowiska oraz Technologia Chemiczna.  Po ukończeniu studiów rozpoczęła prace w eSmoking Institute na stanowisku laborantki. Przez lata pracy w eSI przechodziła przez kolejne szczeble rozwoju zawodowego a w tej chwili pełni funkcję Kierownika Działu Rozwoju Aromatów i Płynów Nikotynowych. Praca w tym dziale daje jej możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach podczas pracy nad zróżnicowanym projektami, a także pozwala zdobyć doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Łukasz Milewski

Kierownik Działu Bezpieczeństwa i Zgodności Produktu

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Pracę w eSmoking Institute zaczynał na stanowisku Konstruktora Mechanika w dziale R&D, gdzie projektował i przygotowywał prototypy e-papierosów oraz wyspecjalizowane urządzenia testujące. Jest współautorem patentów w Dziedzinie Nowatorskich Wyrobów Tytoniowych.
W 2021 objął kierownictwo nad Działem Rozwoju Produktu, który w 2022 został przekształcony w obecnie funkcjonujący Dział Bezpieczeństwa i Zgodności Produktu. Prywatnie miłośnik muzyki oraz sportu.

Grzegorz Bratos

Kierownik Panelu Sensorycznego

Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku Fizyki Technicznej o specjalizacji nanotechnologii i materiałów funkcjonalnych. W eSmoking Institute pracuje od 2018 roku. Zajmuje się prowadzeniem badań sensorycznych produktów, które mają trafić do portfolio sprzedażowego. W wolnym czasie oddaje się zainteresowaniom, na które składają się głównie degustacje i food pairing. Uwielbia odpoczywać w kuchni, poszerzając swoje umiejętności w gotowaniu i eksperymentowaniu z potrawami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.