Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/vhosts/esmokinginstitute.com/includes/bootstrap.inc).

Opakowanie płynu nikotynowego będącego przyczyną zatrucia w Fort Plain (US) bez zabezpieczeń stosowanych w Polsce.

17/12/2014

Wg najnowszych informacji (opartych na relacji funkcjonariusza policji Austina Ryana ), butelka z płynem nikotynowym, który stał sie przyczyną zatrucia dziecka w Fort Plain (US) nie miała żadnych zabezpieczeń. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie opkowania płynów nikotynowych do uzupełniania e-papierosów wprowadzane do obrotu w Polsce są wysposażone w takie zabezpieczenia m.in. w zamknięcia uniemożliwiające otwarcie opakowania przez dzieci lub wydostanie się ich zawartości w sposób przypadkowy. Muszą być odpowiednio oznakowane i gwarantować zachowanie szczelności podczas wielokrotnego otwierania i zamykania. Ponadto przepisy zabraniają pakowania tego typu produktów w opakowania, które mogą przyciągać uwagę i ciekawość dzieci.